NOWE MODELE W KOLEKCJI #ICONIC

Croco Astro

by Fabjulus

Sprawdź, który kamień pasuje do Twojego znaku zodiaku i zobacz, co dla Ciebie przygotowałyśmy!

 

Otaczamy się nimi od 10 000 lat. Dlaczego? Cóż… Trudno znaleźć silniejszy amulet i… piękniejszą dekorację! Formowane głęboko w sercu Ziemi przez miliony lat, kamienie szlachetne pomagają zrównoważyć ciało umysł i ducha a ich transformacyjna energia czeka tylko na naszą intencję, żeby móc zacząć działać. Czy wiedziałaś jednak, że każdy znak zodiaku ma swój wyjątkowy kamień, który łączy się z wibracją swojego posiadacza? Od dawna otaczam się kamieniami, którym powierzam różne zadania specjalne. Cóż, trudno się dziwić. To przecież typowe dla zodiakalnych ryb. Wariatka? Wolę słowo „czarownica”. Brzmi jakoś tak bardziej elegancko. Niezależnie jednak od tego, czy wierzysz w sprawczą moc kamieni czy po prostu są dla Ciebie sympatycznym symbolem i ozdobą jestem przekonana że w naszej kolekcji ASTRO znajdziesz nowych towarzyszy codziennej wędrówki po harmonię i szczęście.
ZOBACZ KOLEKCJĘ

 
 

Baran

Hematyt
Odważna i energiczna
Pewna siebie i entujastyczna
Błyskotliwa i bystra
Lubisz wyzwania i chętnie próbujesz nowych rzeczy, ale zdarza Ci się zatracić w ogromie bodźców i zgubić na chwilę swój azymut. Przyjmij moc naszych hematytów i pozwól im zakorzenić Cię mocniej w ziemi. Dzięki jego wsparciu decyzje, które tak często podejmujesz częściej będą trafne, a w codziennej wędrówce nigdy nie zabraknie Ci energii i odwagi. KUP
 
 

Byk

Agat
Cierpliwa i niezawodna
Wytrwała i spokojna
Kochająca i czuła
Trudno zdobyć Twoją przychylność, ale kiedy już wpuścisz kogoś do swojego serca, nie odpuszczasz tak łatwo i walczysz do końca - o swoich bliskich lub dla swoich bliskich. Nasz agat przyniesie Ci równowagę, harmonię, bezwarunkową miłość i poczucie bezpieczeństwa, dzięki którym będziesz mogła odłożyć tarczę, a w jej miejsce złapać kieliszek szampana! Magiczną moc Twoich kamieni wzmocni hematyt, kamień bezwarunkowej miłości do siebie i świata. Bo tego potrzebuje każda z nas, niezależnie od tego od tego, pod jaką gwiazdą się urodziłyśmy! KUP
 
 

Bliźnięta

Tygrysie oko
Wszechstronna i elastyczna
Dowcipna i komunikatywna
Inteligentna i elokwentna
Potrafisz robić wrażenie i chętnie korzystasz ze swojej mocy, ale bywasz niekonsekwentna i często Twój zapał do działania okazuje się być słomiany. Trudno się dziwić - skoro masz przed sobą tak wiele dróg, skąd masz wiedzieć, która decyzja będzie najlepsza? Miej przy sobie nasze tygrysie oko, żeby przyciągnąć szczęśliwy los i siła spokoju, dzięki której z wachlarza możliwości zawsze będziesz wybierać to, co dla Ciebie najkorzystniejsze. Magiczną moc Twoich kamieni wzmocni hematyt, kamień bezwarunkowej miłości do siebie i świata. Bo tego potrzebuje każda z nas, niezależnie od tego od tego, pod jaką gwiazdą się urodziłyśmy! KUP
 
 

Rak

Jadeit
Opiekuńcza i emocjonalna
Sprytna i ostrożna
Pomysłowa i intuicyjna

Obie wiemy, że czasami po prostu „wiesz lepiej” i nic nie przekona Cię że powinnaś zejść z obranej drogi. I słusznie: zbyt wiele razy przekonałaś się że masz rację! Sięgnij po moc naszych jadeitów, żeby otoczyć się obfitością w każdej sferze życia i odnaleźć równowagę której tak bardzo pragniesz. Magiczną moc Twoich kamieni wzmocni hematyt, kamień bezwarunkowej miłości do siebie i świata. Bo tego potrzebuje każda z nas, niezależnie od tego, pod jaką gwiazdą się urodziłyśmy!

KUP
 
 

Lew

Onyks
Hojna i serdeczna
Entuzjastyczna i kreatywna
Kochająca i wierna

Dajesz z siebie wszystko i oczekujesz w zamian tego samego. Teoretycznie wiesz, że to niemożliwe, żeby wszyscy nadawali na tej samej fali, ale jednak wierzysz, że dając serce na dłoni, otrzymasz pełne zaangażowanie i szczerość. Noś przy sobie nasz onyks i doświadcz jego mocy przyciągania mądrości i siły! Magiczną moc Twoich kamieni wzmocni hematyt, kamień bezwarunkowej miłości do siebie i świata. Bo tego potrzebuje każda z nas, niezależnie od tego od tego, pod jaką gwiazdą się urodziłyśmy!

KUP
 
 

Panna

Cytryn
Pracowita i praktyczna
Niezawodna i analityczna
Inteligentna i skromna

Jesteś perfekcjonistką, bo wiesz, że stać Cię na więcej. Otocz się naszymi cytrynami, żeby przyciągnąć do siebie dobrobyt i czystą radość z życia. Powierz im opiekę nad swoim celem i zobacz, jak to, czemu dałaś swoją energię, przynosi lepsze owoce, niż mogłaś się spodziewać! Magiczną moc Twoich kamieni wzmocni hematyt, kamień bezwarunkowej miłości do siebie i świata. Bo tego potrzebuje każda z nas, niezależnie od tego od tego, pod jaką gwiazdą się urodziłyśmy!

KUP
 
 

Waga

Koral
Urocza i towarzyska
Pokojowa i idealistyczna
Wytworna i romantyczna

Bywasz niezdecydowana i często łapiesz się na tym, że zbyt łatwo odpuszczasz, ale często właśnie to czyni z Ciebie tak dobrą partnerkę i przyjaciółkę. Użyj mocy naszego koralu, żeby twoja ufność i łatwowierność nie była nadużywana, a w Twoim otoczeniu byli tylko ludzie o czystych intencjach, przy których osiągniesz swój maksymalny potencjał! Magiczną moc Twoich kamieni wzmocni hematyt, kamień bezwarunkowej miłości do siebie i świata. Bo tego potrzebuje każda z nas, niezależnie od tego od tego, pod jaką gwiazdą się urodziłyśmy!

KUP
 
 

Skorpion

Granat
Zdeterminowana i silna
Emocjonalna i namiętna
Intuicyjna i ekscytująca

O tym, jak bardzo jesteś magnetyczna, wie każdy, kto kiedykolwiek znalazł się w Twoim otoczeniu. Bywasz uparta i zacięta, ale właśnie dzięki tym cechom osiągasz swoje cele i jeśli już się na coś uprzesz, nie da się Cię powstrzymać! Skorzystaj z potęgi naszego granatu, żeby oczyścić energię w swoim otoczeniu, przyciągnąć do swojego życia ludzi godnych swojej mocy i doświadczyć materializowania swoich myśli. Magiczną moc Twoich kamieni wzmocni hematyt, kamień bezwarunkowej miłości do siebie i świata. Bo tego potrzebuje każda z nas, niezależnie od tego od tego, pod jaką gwiazdą się urodziłyśmy!

KUP
 
 

Strzelec

Jadeit
Optymistyczna i bezpośrednia
Sympatyczna i pełna humoru
Uczciwa i intelektualna

Kochasz wolność, dobrą energię i zabawę, dlatego starasz się otaczać się ludźmi, którzy Cię nie ograniczają, przez co czasami jesteś ślepa na zagrożenia, które czyhają na Ciebie za rogiem. Otocz się naszymi jadeitami żeby uwolnić swoją moc sprawczą, sięgnąć po władzę i równowagę! Magiczną moc Twoich kamieni wzmocni hematyt, kamień bezwarunkowej miłości do siebie i świata. Bo tego potrzebuje każda z nas, niezależnie od tego od tego pod jaką gwiazdą się urodziłyśmy!

KUP
 
 

Koziorożec

Szmaragd
Praktyczna i rozważna
Ambitna i zdyscyplinowana
Cierpliwa i pełna humoru

Nie lubisz ryzyka, starasz się nie marnować swojego potencjału i wolisz dłużej pomyśleć przed podjęciem działania, niż zrobić coś pochopnie i ponosić tego konsekwencje. Moc naszych szmaragdów przyniesie Ci spokój i równowagę, do których tak dążysz i ściągnie na Ciebie czysteszczęście. Magiczną moc Twoich kamieni wzmocni hematyt, kamień bezwarunkowej miłości do siebie i świata. Bo tego potrzebuje każda z nas, niezależnie od tego od tego, pod jaką gwiazdą się urodziłyśmy!

KUP
 
 

Wodnik

Turkus
Uczciwa i lojalna
Kreatywna i pomysłowa
Niezależna i silna wewnętrznie

Bywasz zamknięta w sobie i ci, którzy Cię nie znają, czasem odbierają to jako zaciętość, ale energia turkusa pomoże Ci przekuć Twoją stanowczość w napęd do działania. Znajdź cel. Określ swoje marzenie. Powierz swoim kamieniom jego realizację, noś je często przy sobie i pozwól im działać! Magiczną moc Twoich kamieni wzmocni hematyt, kamień bezwarunkowej miłości do siebie i świata. Bo tego potrzebuje każda z nas, niezależnie od tego od tego, pod jaką gwiazdą się urodziłyśmy!

KUP
 
 

Ryby

Kwarc różowy
Wrażliwa i intuicyjna
Empatyczna i bezinteresowna
Pomysłowa i idealistyczna

Twoja otwartość i entuzjazm sprawiają, że łatwo Cię zdominować, więc często bywasz zraniona i czujesz się wykorzystywana, ale przecież obie wiemy, że nie zamieniłabyś swojego wewnętrznego ciepła na serce z kamienia, prawda? Otocz się magią kwarcu, który przyniesie Ci upragnioną harmonię, radość i uzdrowienie, a także będzie Cię chronił przed wampirami energetycznymi i przyciągały do Ciebie wyłącznie ludziprzy których będziesz wzrastać. Magiczną moc Twoich kamieni wzmocni hematyt, kamień bezwarunkowej miłości do siebie i świata. Bo tego potrzebuje każda z nas, niezależnie od tego od tego, pod jaką gwiazdą się urodziłyśmy!

KUP
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl